Nová generácia vstavaných umývačiek riadu MORA

13.08.2022 06:00 MORA predstavuje novú generáciu vstavaných umývačiek riadu. V pokročilej strednej triede nájdete spotrebiče s kapacitou až 16 súprav riadu, s invertorovým motorom, tretím ostrekovacím ramenom a tromi košmi na riad, navyše s vyššou účinnosťou umývania, nižšou hlučnosťou a úspornejšou prevádzkou. Pozadu nezostáva ani vylepšený komfort s príborovou zásuvkou s nastaviteľnou šírkou, jednoduchým systémom na zmenu výšky stredného koša podľa okamžitej potreby, vylepšenými úchytmi a svetelnou indikáciou prevádzky. Vďaka novo navrhnutým programom a ďalším funkciám uspokojí všetky potreby nielen veľkých domácností s deťmi, ale aj menších domácností, kde sa žije rýchlo a aktívne. Výhodou je aj prijateľná cena a spoľahlivý servis tradičnej The post Nová generácia vstavaných umývačiek riadu MORA first appeared on Časopis Home.sk.

Drevený detský domček na záhradu – ako vybrať?

13.08.2022 06:00 Všetci rodičia chcú pre svoje deti len to najlepšie. Takisto je to aj v prípade výberu zábavných prvkov, ktoré majú deti... The post Drevený detský domček na záhradu – ako vybrať? first appeared on Internetový magazín dt.sk.

Ako si uľahčiť prácu na farme

13.08.2022 06:00 Každý farmár potvrdí, že práca na poli je fyzicky náročná. Preto je nutné pri práci v záhrade alebo na farme využívať pomôcky, ktoré… The post Ako si uľahčiť prácu na farme appeared first on Vidiečan.sk.

Štvorkolku využijete počas celého roka

13.08.2022 06:00 Kto by netúžil vlastniť štvorkolku? Pred niekoľkými rokmi sme po tomto stroji len zasnene hľadeli na dovolenke, kde sa na štvorkolke dalo previezť počas fakultatívneho výletu. A dnes je štvorkolka už bežným dopravným prostriedkom dostupným takmer pre každého. Vidieť ju môžete nielen na cestách a v lese, ale tiež na farmách, kde pomáha pri ťažkej práci. Štvorkolka odvezie, The post Štvorkolku využijete počas celého roka appeared first on people.sk.

4 dôvody prečo sú postele z masívu najlepším rozhodnutím

13.08.2022 06:00 Zariaďujete spálňu a vyberáte si najobľúbenejší nábytok – posteľ? Pri jej výbere sa zamerajte na dôležité vlastnosti a to materiál a dizajn. V posteli trávime… The post 4 dôvody prečo sú postele z masívu najlepším rozhodnutím appeared first on Vidiečan.sk.

Maximálny priestor pre vaše kulinárske umenie

13.08.2022 06:00 MORA práve uvádza na trh novú generáciu kombinovaných rúr s extra veľkým objemom 77 l, ktoré ponúkajú veľkorysý priestor a dokonalý prehľad o príprave jedál. Inteligentné rúry sú tiež vybavené automatickými programami s presnou reguláciou teploty od 30 °C až do pôsobivých 300 °C.

Drevené hračky pomáhajú pri správnom vývine dieťaťa

13.08.2022 06:00 Po narodení bábätka sa celá rodina pripravuje na jeho príchod domov. Všetci kupujú oblečenie, doplnky a hračky, ktoré sú povinnou výbavou každého dieťatka.… The post Drevené hračky pomáhajú pri správnom vývine dieťaťa appeared first on eMagazin.sk.

Ako upratovať? Flexibilne a inteligentne.

13.08.2022 06:00 S novými tyčovými vysávačmi Hisense Technologická spoločnosť Hisense začína na našom trhu predávať aj malé domáce spotrebiče. Práve teraz sa do predaja… The post Ako upratovať? Flexibilne a inteligentne. appeared first on Hattrick.sk.

Štvorkolky – tipy pre jazdcov začiatočníkov

13.08.2022 06:00 Ak ste si z ponuky štvorkoliek práve vybrali svoj vysnívaný model, iste už máte malý prehľad o ich jazdných vlastnostiach alebo technických parametroch. Možno však netušíte, čo všetko vás so štvorkolkou ešte čaká. Nehovoríme tu o jedinečnej zábave, ale o tom, že budete musieť nájsť miesta, kde svojho nového tátoša smiete prevetrať. Po kúpe štvorkolky Je jedno, či ste The post Štvorkolky – tipy pre jazdcov začiatočníkov appeared first on Infostránka.sk.

Mantinel do postieľky patrí medzi povinnú výbavu

13.08.2022 06:00 Pred príchodom bábätka na svet chce každá mamička zariadiť postieľku tak, aby vyzerala dobre na oko a bola čo najlepším miestom pre malého anjelika. Do povinnej výbavy v postieľke sa neradí len kvalitný matrac a zavinovačka ale aj ochranný mantinel. Do popredia sa čoraz viac dostávajú moderné doplnky do postieľky, ktoré uľahčujú život mamičkám, bábätkám a zabezpečujú im opravdivú The post Mantinel do postieľky patrí medzi povinnú výbavu first appeared on INSPIRIT.sk.

Zoberte svoju štvorkolku do zasnežených hôr a poriadne sa zabavte!

13.08.2022 06:00 Poznáte slávny výrok z ešte slávnejšieho filmu o tom, ako by vaša milá nemala sedieť v kúte? Spomeňte si na tento výrok, keď necháte svoju… The post Zoberte svoju štvorkolku do zasnežených hôr a poriadne sa zabavte! appeared first on Auto4x4.sk.

Ako sa zbaviť kuny pod kapotou auta?

13.08.2022 06:00 Zima je obzvlášť náročným obdobím pre starostlivosť a údržbu auta. V ohrození nie je len na cestách, ale aj na strážených parkoviskách, na… The post Ako sa zbaviť kuny pod kapotou auta? appeared first on Auto4x4.sk.

Tajomstvo pravej talianskej pizze

13.08.2022 06:00 Sú vlastne tri. Po prvé je to starostlivo pripravené kváskové cesto, ktorému necháme deň na správne vykysnutie a fermentáciu. Za druhé to sú kvalitné suroviny – na paradajkovú omáčku, zvanú sugo aj na oblohu. A za tretie poriadne roztopená kamenná pec. Alebo nová rúra Gorenje OptiBake, ktorá si vzala z tradičnej pece to najlepšie, aby The post Tajomstvo pravej talianskej pizze first appeared on INSPIRIT.sk.

Vlastnoručne usušené je najlepšie

12.08.2022 20:45 Sušenie patrí k najstarším a zároveň najzdravším metódam konzervovania potravín, ktoré ľudstvo používa už viac ako tri tisícročia. Princíp je stále rovnaký: pri sušení sa pomocou tepla a prúdenia vzduchu znižuje obsah vody v potravinách až o 95 % – v takom prostredí sa potom nedarí plesniam, baktériám a kvasinkám, ktoré by potraviny znehodnotili. Sušené potraviny The post Vlastnoručne usušené je najlepšie first appeared on INSPIRIT.sk.

Inteligentné chladničky s modernými technológiami, ktoré vám uľahčia život

12.08.2022 20:45 Hisense uvádza na trh kombinované chladničky s integrovanou wifi, ktoré možno ovládať aj hlasom prostredníctvom bežných hlasových asistentov alebo prostredníctvom aplikácie ConnectLife… The post Inteligentné chladničky s modernými technológiami, ktoré vám uľahčia život appeared first on Hattrick.sk.